Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Damien Campbell
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Orchard Park
Wilcox-Hildreth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
DEC 7-2
R. Urbanczyk
Wmsvl. N/E
2024 NY Section VI D1 Championships
Rnd 4 SF/WB
145
02/10
L
F 15-1 3:06
C. Richards
Nia. Whtfld.
2024 NY Section VI D1 Championships
Rnd 2 QF/NO WB
145
02/09
L
F 16-4 3:25
K. Knueven
Harvard
NSAA Class D District 2
Quarters and WB3
150
02/09
L
F 2-0 0:28
G. Hasenauer
Burwell
NSAA Class D District 2
Round 2
150
02/03
W
DEC 3-1
L. Arroyo
Ken-Ton
2024 NYSPHSAA Section VI Class AA
Rnd 6 (1st, 3rd, 5th Places)
145
02/03
W
F 10-2 3:46
J. Dembik
Jamestown
2024 NYSPHSAA Section VI Class AA
Rnd 5 (Consi-SF)
145
02/03
L
F 2-0 1:45
S. Dickinson
Ken-Ton
2024 NYSPHSAA Section VI Class AA
Rnd 4 (SF and WB)
145
02/03
W
F 6-0 5:35
Z. Simeone
Lockport
2024 NYSPHSAA Section VI Class AA
Rnd 2 (QF and WB)
145
01/31
L
F 2-0 0:57
C. Ostdiek
Red Cloud/Blue Hill
FKC/TVC Conference Tournament
Round 4
150
01/31
W
F 14-4 4:59
M. Dutro
Overton
FKC/TVC Conference Tournament
Round 3
150
01/31
L
F 6-2 1:00
K. Taubenheim
Amherst
FKC/TVC Conference Tournament
Round 1
150
01/30
L
F 10-3 1:57
C. Walker
Mullen
ST Knights Invite 2024
Round 3
150
01/30
W
F 5-1 2:43
J. Keane
Hemingford
ST Knights Invite 2024
Round 2
150
01/30
L
F 4-0 1:45
T. Kohl
Hyannis
ST Knights Invite 2024
Round 1
150
01/27
L
MD 10-2
A. Schiffhauer
Iroquois
2024 Ken-Ton Tournament
Rnd 7 (64M-6thWB;32M-4thWB;16M-2ndWB)
145
01/27
W
DEC 7-6
T. Marino
Alexander
2024 Ken-Ton Tournament
Rnd 6 (QF and WB); 5M-RR2; 4M-RR1; 3M-RR1)
145
01/27
W
F 13-3 4:53
G. Stancliff
Alexander
2024 Ken-Ton Tournament
Rnd 5 (64M-4thWB; 32M-2ndWB)
145
01/27
L
F 11-1 1:56
J. Aguilar
Grand Island
Doniphan Trumbull Invitational
2nd WB & Rd2
150
01/27
L
DEC 6-5
A. Ahmed
Lackawanna
2024 Ken-Ton Tournament
Rnd 2 (64M-2ndFD,1stWB;32M-1stFD;5M-RR1)
145
01/27
L
F 8-1 3:07
G. Houston
Tri County
Doniphan Trumbull Invitational
Round 1
150
01/27
L
F 10-6 3:56
T. Hoard
Alma
Alma @ Wilcox-Hildreth
Round 1
157
01/23
L
F 11-2 3:56
K. Strnad
Republic County HS
Superior Invite 2024
Round 3 (8 Man)
150 B
01/22
L
F 2-0 0:42
T. Alexander
Republic County HS
Superior Invite 2024
Round 1 (8 Man)
150 B
01/19
L
F 2-0 1:00
C. Smith
Twin Loup
South Loup Invite
Round 3
150
01/19
L
F 2-0 0:17
K. Bruns
Sutherland
South Loup Invite
Round 1
150
01/19
L
F 2-1 1:06
H. Fulmer
Loomis
Loomis @ Wilcox-Hildreth
Round 1
157
01/06
L
F 2-0 0:28
J. Shipman
Red Cloud/Blue Hill
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 4
150
01/06
L
F 2-0 1:03
C. Twohig
Franklin
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 2
150
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021