Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Med Peou
Results
High School Results
High School
High School
Other
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/15
L
F 9-0 3:39
J. Rogel
Cherry Creek
CHSAA 5A Region 1
2nd Wrestleback (16 Man)
160
02/14
L
F 12-0 3:02
Z. Emery
---
CHSAA 5A Region 1
Round 1
160
02/08
L
DEC 6-0
Y. Chairez-Salazar
---
Eaton Dual Tournament
Round 5 (10 Team)
160
02/08
L
F 2-0 0:42
J. Martinez
University
Eaton Dual Tournament
Round 1 (10 Team)
160
02/08
L
F 8-6 4:36
R. True
Eaton
Eaton Dual Tournament
Round 5 (10 Team)
152
02/07
L
DEC 4-1
P. Sack
Legacy
Eaglecrest @ Legacy
Round 1
152
02/07
L
MD 13-5
G. Lasley
---
Eaglecrest @ Grandview
Round 1
160
01/25
L
DEC 9-2
B. Barranco
Denver North
Armando Rodriguez Memorial Tourney
RR and 7th
160
01/25
L
DEC 7-0
D. Sandoval
Ralston Valley
Armando Rodriguez Memorial Tourney
Round 3
160
01/25
W
F 10-10 3:23
G. Lagunas
Fort Collins
Armando Rodriguez Memorial Tourney
Round 2
160
01/25
L
F 7-0 3:09
J. Parks
Boulder
Armando Rodriguez Memorial Tourney
1/2 Round
160
01/18
L
DEC 7-2
G. benavidez
Overland
Buffalo Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
152
01/18
L
F 2-2 1:24
C. Klein
Chaparral
Buffalo Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
01/17
W
F 2-1 1:20
H. Elhabbassi
Cherry Creek
Eaglecrest @ Cherry Creek
Round 1
160
12/20
L
F 5-0 1:27
B. Perry
Falcon
2019 Jimmy John`s NCCT
Rd 3 Champ/Rd 2 Consi
160
12/20
L
F 9-1 3:03
T. Maldonado
Northglenn
2019 Jimmy John`s NCCT
Rd 1 Champ
160
12/19
L
F 0-0
J. Sumner
---
Mullen @ Eaglecrest
Round 1
160
12/16
W
F 15-5
H. Benedict
Tonganoxie High
Colby Duals
Champ. Round 1
160
12/13
L
F 0-0 0:52
M. Otero
Dodge City
Colby Eagle Invitational 2019
Round 3 (6 Team)
160
12/13
L
F 0-0 5:19
A. Williams
Monarch
Colby Eagle Invitational 2019
Round 7
160
12/13
L
F 0-0 0:31
G. Lujan
Junction City
Colby Eagle Invitational 2019
Round 6 (6 team
160
12/13
L
F 0-0 2:25
B. Livengood
Goodland Cowboys
Colby Eagle Invitational 2019
Round 4 (6 Team)
160
12/13
L
DEC 2-1
C. Rodriguez
Hutchinson
Colby Eagle Invitational 2019
Round 3 (3 Team)
160
12/13
L
DEC 7-6
B. Vanaman
Pine Creek
Colby Eagle Invitational 2019
Round 2 (3 Team)
160
12/13
W
F 0-0 3:13
H. Benedict
Tonganoxie
Colby Eagle Invitational 2019
Round 2 (6 Team)
160
12/08
W
DEC 1-0
K. Botkin
---
Smoky Hill @ Eaglecrest
Round 1
160
12/06
L
F 7-0 3:03
J. Arellano
---
Battle of the Best - 9th Annual
Round 2 (6 Team)
160
12/06
L
MD 11-3
B. Perry
Falcon
Battle of the Best - 9th Annual
Round 3 (4 Team)
160
12/06
L
F 7-1 1:23
J. Graves
Pine Creek
Battle of the Best - 9th Annual
Round 4 (6 Team)
160
12/06
L
F 2-0 1:08
Z. Buhr
---
Battle of the Best - 9th Annual
Round 3 (6 Team)
160
12/06
L
F 3-2 2:00
A. Trujillo
Liberty
Battle of the Best - 9th Annual
Round 1 (4 Team)
160
12/06
L
F 4-0 1:19
B. Iii
---
Battle of the Best - 9th Annual
Round 4 (6 Team)
152
12/06
L
F 2-0 1:10
W. Plummer
---
Battle of the Best - 9th Annual
Round 2 (4 Team)
160
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024